Як прибрати затхлий запах з килимка

Затхлий запах з’являється у випадку, якщо погано висушити річ після прання, наприклад, це може статися в закритому приміщенні, що погано вентилюється. Наприклад, при поганому висушуванні килимка з туалету може з’явитися той дуже неприємний запах, який асоціюється з підвалом, в якому здох щур і лежить смердить.

Позбавити дешевий штучний килимок туалету від затхлого запаху можна і таким простим чином за допомогою звичайного прального порошку, води і столового 9% оцту. Спочатку потрібно заткнути злив у ванній, насипати потрібну кількість прального порошку, налити достатню кількість гарячої води, в ній розчинити порошок, покласти килимок та очистити його за допомогою спеціальної щітки з ручкою (схожою на ту, якою чистять взуття) плавними рухами вліво-вправо.
З кожним рухом вода фарбуватиметься в каламутний жовтий колір, який потім стане коричневим. Прополоскати потрібно у кількох прохолодних водах. В останню воду для полоскання можна додати трохи столового 9% оцту. Після такої процедури килимок потрібно добре просушити на відкритому повітрі, можливо знадобиться на це навіть кілька днів.

Якщо не допомогло, можна спробувати повторити процедуру, коли збільшити час знаходження килимка у воді з оцтом. Також допоможуть позбутися неприємних запахів килимів та килимків стаття спочатку даного матеріалу (дивіться посилання вище).

Успіхів у збиранні!