«Будь-якої хвилини!»: Івлеева відповіла на питання, коли збирається народжувати

Схоже, телеведучої Насті Івлеевой неабияк набрид питання про те, коли вона планує заводити дітей. Відповісти вона вирішила саркастичним відео.
«Мене запитують: коли народжувати будеш», – йдеться у відео. «Відповідає» за Івлееву літня жінка, яка твердо каже: «Будь-якої хвилини! Як тільки Путін моргне оком, що треба це зробити! »

«І більше не задавайте мені це питання! Я все сказала! Ха-ха-ха! » – написала телеведуча у підпису до відео.

Звичайно, настільки провокаційний пост повинен був викликати бурхливу дискусію саме на ту тему, яку Івлеева не хоче обговорювати.

«Так не Путін, а Елджі повинен моргнути», «Ось Путін моргне, що робити будеш?», «Чи може бути, у Насті просто проблема з цим? Вона не може завагітніти … »,« Він уже моргнув, пора »,« Краще гідного батька знайти і підготуватися до вагітності … »,« Ні слова більше! Коли народжувати будеш? » – йдеться в коментарі.

Деякий час назад в Мережі з’являлися чутки про можливе розлучення Івлеевой з чоловіком Елджеем (Олексій Узенюк. – Прим. Ред.).

Чутки про розставання блогерша і музиканта з’явилися після того, як фанати не побачили у обох обручок. Примітно, що ніхто з них не став коментувати цю інформацію. Користувачі Мережі припустили, що Елджі змінив Івлеевой з її давньою подругою.