Дженніфер Лопес розповіла про свої стосунки зі спортом

Дженніфер Лопес ексклюзивно для Us Weekly розповіла, що «завжди розвивається» і «підштовхує» себе під час тренувань, оскільки спорт для неї дуже важливий.

https://imasdk.googleapis.com/js/core/bridge3.566.2_ru.html#goog_1654637330«Не секрет, що фітнес є дуже важливою частиною мого життя, — сказала вона, обговорюючи свою співпрацю з BODYARMOR для їхньої кампанії «Choose More».
Я думаю, що існує позитивна кореляція між фізичними вправами та психічним здоров’ям. Коли знаходиш хороший баланс із- за рішучості та зосередженості, ти, природно, прагнеш бути кращою версією себе”.

Джей Ло каже, що фізичні вправи є «мотивуючим фактором» у її житті. Зірка поділилася, що з ранку любить «потіти», незалежно від насиченого графіка.

«Я намагаюся робити правильний вибір та збалансувати свій час», — зазначила Лопес.

Знаменитість також розповіла, що постійно розвивається, пробує нове та «не боїться кидати собі виклик», щоб отримувати задоволення та мотивацію.

Підтягнута постать зірки «Весільного переполоху» була предметом розмов у Голлівуді протягом багатьох років і продовжує привертати увагу, оголюючись для фотосесій.