Надя Дорофєєва з каблучкою на пальці відповіла, чи заручилася з Михайлом Кацуріним

Українська співачка Надя Дорофєєва, яка з минулого року зустрічається з ресторатором Мішею Кацуріним, похизувалася каблучкою на безіменному пальці. Свіжа серія кадрів заінтригувала її шанувальників.
У коментарях під публікацією, яку артистка оприлюднила в Instagram, вона вирішила дати чітку відповідь. “Я одна каблучку бачу?” – поцікавилась підписниця. “Це просто каблучка”, – відповіла їй виконавиця.

Перед камерою знаменитість постала у новому трендовому образі. Вона обрала коротку спідницю з ефектним розрізом, светр розміру оверсайз, підібраний у тон до спідниці, а також класичну білу сорочку, яку доповнила брошкою. Завершили сміливий образ зібране волосся, легкий макіяж та спортивне взуття.

Нагадаємо, про стосунки з Мішею Кацуріним Дорофєєва повідомила влітку 2022 року. Це сталося через кілька місяців після того, як артистка оголосила про розлучення з Володимиром Дантесом, з яким була разом близько 10 років.

Міша Кацурін до стосунків із співачкою також був одружений з Дашею Кацуріною. Пара виховує двох дітей, а також має спільний бізнес. Про розрив вони повідомили практично одночасно з Дорофєєвою та Дантесом.

Наразі ж Володимир Дантес зустрічається з Дашею Кацуріною. Проте про стосунки із новою обраницею він говорить не так охоче, як його колишня дружина.

Раніше всі четверо добре товаришували та навіть їздили разом у відпустки до теплих країн.