Жити далі: Соломія Вітвіцька розповіла про кохання з росіянином, колишнього чоловіка й власних дітей

В інтерв’ю на каналі Слава+ багато часу було відведено питанням, що пов’язані з особистим життям жінки, її стосункам з чоловіками та бажанням мати та виховувати дітей.

Чоловіки

Соломія Вітвіцька розповіла, що першим її коханням був молодий чоловік, з яким вона навчалась у Німеччині, коли була зовсім молодою. Стосунки пари перервались через те, що вони змушені були роз’їхатись по різних країнах. Тоді, згадує Соломія, вони через це дуже переживала, але, каже, що зараз вона радіє тому, бо хлопець був росіянином.
Зі своїм чоловіком Владом Кочатковим телеведуча прожила у шлюбі 8 років. За цей час, як каже жінка, всяке було, як і в кожній родині, але, на її думку, на чоловіка дуже тисло те, що кар’єра дружини стрімко пішла вгору, вона стала публічною людиною і таке сприйняття ситуації чоловіком стало причиною розлучення. Хоча, перед тим як прийняти це непросте рішення, пара намагалася пропрацювати проблему і навіть зверталася до професійного психолога. Але коли все ж таки вони розлучились, то принаймні жінка зітхнула з полегшенням. Попре все Вітвіцька дуже радіє тому, що розлучення, по-перше, пройшло без гучного скандалу та “винесення брудної білизни”, а, по-друге, вона з чоловіком залишилась у дружніх стосунках. Зараз, коли настали скрутні часи, вони допомагають один одному. Так, на приклад, її чоловік, який працює у Генштабі, допоміг її брату та невістці, що є військово службовцями, та врятував їх.

Діти

Власних дітей Соломія не має. Тому у 43 річної жінки спитали, чому в неї досі немає дітей та як вона ставиться до всиновлення. Жінка на це відповіла, що так вже сталося, хоча проблем зі здоров’ям в неї немає. Воне не дуже, за її словами, переймається цим питанням, хоча й не виключає, що колись стане мамою. Що ж стосується всиновлення, то вона вважає, що у цьому питанні не повинно бути легковажності. Це вкрай відповідальне рішення, до якого вона поки що не готова.