Прикольні вірші — книжечка для ваших маленьких дослідників

Щодня відкривати для себе довкілля — головна місія малечі. Дорослі відповідають на безліч запитань: чому? Як? Навіщо? Отримати відповіді малята можуть також за допомогою збірки бешкетних віршів сучасного українського поета й письменника, творця численних дитячих творів Сашка Дерманського Прикольні вірші.


 Збірку автор поділив на три розділи:

  1. «Я під дощиком росту». Тут можна дізнатися про ногоруки жука, скільки важить тритон, побувати в музеї шкоди. Ця частина збірки Прикольні вірші познайомить ще й із зимовими розвагами, на які завжди чекає дітвора.
  2. «Очевидне та неймовірне». Подорож цим розділом починається з Австралії. А потім можна погратися з роботами, поспостерігати, як проходить їхній ідеальний день, й нарешті дізнатися, що головне у слоні.
  3. «Як добре кимось бути в світі». Третій розділ буде корисним не тільки для дітей, але й для дорослих. Якщо купити збірку (Прикольні вірші Сашко Дерманський), можна полегшити знайомство дитини з професіями й різновидами діяльності людей. Поезії написані в ігровій манері, їхні ритм, емоційність та виразність спонукають сприймати нову інформацію без обтяження.

Прикольні вірші Сашко Дерманський — новинка улюбленого письменника малюків та батьків

Автор урізноманітнив тематику видання й охопив найважливіші теми буденного життя маленького дослідника. Дитяча поезія знайомить зі звичними для людей речами та об’єктами, з матеріальним і тим, що не має ціни; вона не перевантажує сприймання й розуміння прочитаного. Прикольні вірші розкажуть про світ тварин та рослин, про природне розмаїття, проведуть в школу, познайомивши зі світлофором та безпекою перебування надворі, запросять бешкетника в подорож чи навіть відправлять у космос.

Розвивальна книга для дітей повинна не тільки вчити новому, а й розважати. Прикольні вірші стануть улюбленою збіркою дошкільнят, мова видання — українська. Малюкам властиво бути жартівниками, маленькими дослідниками, які створюють свій пустотливий простір.

Видавництво Школа турбується про юних книголюбів, створює для них різнобарвний світ дитячої літератури, де можна було б знайти видання, яка буде до вподоби навіть найвибагливішому читачеві. Україна має багато видань для дітей, які мають особливе оформлення. Над збіркою поезій Сашка Дерманського видавництва «Школа» працювала талановита художниця Світлана Медведева. Сторінки книги майорять кольоровими ілюстраціями, спонукаючи дошколярика уявити цілісну картину подій, описану в тексті, й «оживити» героїв у своїй уяві. Придбати збірку можна в інтернет-магазині Видавничого дому «Школа», де періодично знижується під час проведення акцій ціна на різні видання, але шанс приємно здивувати та потішити свого малюка буде завжди. 

ИНТЕРЕСНОВам понравиться