Командування втекло. Полонений окупант розповів про настання ЗСУ під Харковом

Російське командування втекло при контрнаступі ЗСУ на Харківському напрямку, рядових бійців було знищено або потрапили в полон. Про це на допиті СБУ розповів полонений російський 20-річний гранатометник, повідомляє прес-центр спецслужби.
Він розповів, що підписав контракт із армією РФ 16 лютого, а 2 березня зайшов до України в районі Російських Тишок на півночі від Харкова. За кілька тижнів його підрозділ перекинули до Гракова Чугуївського району.

За його словами, російська армія втратила віру в перемогу, а 7 вересня командування втекло за потужного контрнаступу ЗСУ, зокрема командир дивізії полковник Скворцов. Пересічні російські військові колоною висунулися у бік Шевченкового, але її перехопили та спалили.

“Я здався в полон. Хто не здався – загинули. Через це я раджу всім військовослужбовцям Росії здаватися в полон. Тут про вас подбають і нагодують. А також матерям та батькам своїх дітей – не допускати їх до контракту, щоб вони не йшли. на свої жертви, цього не варто. Це не наша війна”, – розповів полонений окупант.