5 продуктів, які поліпшують здоров’я судин

Єгипетський лікар Сіхам Маркет представив увазі 5 продуктів, які поліпшують здоров’я кровоносних судин. Однією з рекомендацій медика є вживання авокадо.

Користь авокадо полягає в тому, що його вживання знижує рівень «поганого» холестерину і підвищує показник «хорошого», що сприяє мінімізації утворення бляшок в кровоносних судинах. Не менш важливу роль відіграє вітамін Е, що міститься в дарі природи, так як за рахунок нього здійснюється запобігання всмоктування холестерину від окислення магнію, що викликає зниження кров’яного тиску. Медик радить їсти продукт по одному в день.
Риба також є важливою і сприятливою в цьому відношенні їжею, що захищає артерії від будь-яких відкладень, що блокують кровотік, особливо це стосується жирних сортів, серед яких лосось. Часник цілком заслужено вважається продуктів, який допомагає в профілактиці атеросклерозу, покращуючи здоров’я в цілому, що слід взяти до уваги. Його можна їсти як в сирому у вигляді, так і додавати в супи і другі страви.

У цьому ж списку гранат, який пояснюється дією антиоксидантів, що стимулюють вироблення окису азоту, який допомагає поліпшити кровообіг і знизити накопичення тромбоцитів. Мигдаль не менш корисний для здоров’я судин при помірному споживанні, за рахунок зниження рівня «поганого» холестерину. Позитивний вплив пояснюється здоровими жирами і магнієм. За даними Американської кардіологічної асоціації, рекомендується їсти 3-5 порцій горіхів на тиждень.