Британські вчені розповіли, чому треба спати голими

Вибирати гарну піжаму для сну ще приємніше, ніж вбиратися в неї перед тим, як вирушити до сну, правда? Але вчені стверджують, що для сну тобі не потрібний абсолютно ніякий одяг.
По суті, це дуже непередбачуваний факт, адже всі ми боїмося мікробів і теорій про те, що уві сні ми надто схильні до цих мікробів. 

Ми зібрали основні причини для того6 щоб спати голим та дослідження, які доводять користь спати без піжами. Ні, викидати його футболку чи улюблену піжаму на флісі зовсім необов’язково. 

ПРИЧИНИ СПАТИ ГОЛИМ: 5 ВАГОМИХ ТВЕРДЖЕНЬ ТА КОРИСТЬ СНУ БЕЗ ОДЯГУ


  1. Відсутність одягу зменшує температуру тіла  і царство Морфея забирає тебе набагато швидше. Ідеальною температурою для сну вважають 19 градусів. Якщо ти страждаєш від безсоння – знімай піжаму. 
  2. Торкання тіл сприяє психологічному задоволенню  та впливає на глибокий сон. Ми в шоці, але наші хлопці не просто просять нас не одягатися. До того ж це допомагає налагодити відносини з партнером у принципі. Головне пробувати!
  3. Шкіра дихає  і (на думку дослідників), відновлюється та залишається здоровою, якщо ти знімаєш усе зайве. 
  4. У тих, хто спить без одягу,  рівень інсуліну приходить у норму . Знову ж таки, фішка в температурі: вплив холодних температур впливає на лептин та адіпонектин, а ці гормони допомагають збалансувати інсулін.
  5. Це допомагає скинути зайву вагу. Якщо ти маєш проблеми зі сном, це може відображатися і на інших аспектах життя. Одне дослідження виявило можливий зв’язок між недостатнім сном та набором ваги. Люди, які спали близько або менше 5 годин за ніч, частіше і більше набирали вагу. 

Добре. А чи є шкода?

Звичайно є, питаєш!

Категорично не рекомендуємо спати голою:

  1. у готелях;
  2. у незнайомих місцях;
  3. якщо проходиш курс лікування від ЗПСШ. 

Все очевидно і на поверхні, так?