Чим корисна харчова сода і як її правильно вживати

Сода має широкий спектр властивостей, тому її використовують у харчовій та текстильній промисловості, а також у медицині. Експерти кажуть, що розчин харчової соди допомагає налагодити роботу багатьох систем організму. Як його правильно вживати?

Фахівці зазначають, що у багатьох людей порушується кислотно-лужний баланс. Найчастіше це відбувається через зовнішні фактори, на які ми не впливаємо. Однак поліпшити ситуацію все ж таки можна. При проблемах з Рh-балансом багато хто переходить на алкалінову дієту.
Її називають лужною (це харчування з частковою або повною відмовою від продуктів, що “закислюють” організм, – прим. авт.). Але якщо ви не готові до подібних змін у раціоні, тоді можна використати звичайну харчову соду. Її розчин допомагає налагодити роботу організму. Експерти стверджують, що сода допомагає знизити рівень кислотності в організмі, очистити його від токсинів та шкідливих речовин, відновити кислотно-лужний баланс. При регулярному вживанні сода позитивно впливає на нервову систему і має протизапальний ефект.  Якщо хочете, щоб розчин приніс максимальну користь, тоді приймайте його правильно. Насамперед запам’ятайте дозування: на 200 мл води — 1/4 чайної ложки соди. Розчин приймайте 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди або через 1-1,5 години після їди. Але найправильніше буде проконсультуватися з лікарем перед її вживанням!