Чому не можна їсти багато яєць: думка експертів

Якщо в день їсти більше трьох яєць, то це може спричинити ризик серцево-судинних захворювань. Про це заявили експерти з американського департаменту профілактичної медицини Північно-західного університету Чикаго.

Фахівці провели кілька досліджень, після яких їм вдалося встановити, що в одному яйці міститься приблизно 186 мг холестерину, а отже – у 3-4-х вміст холестерину сягає близько 750 мг. Така кількість холестерину за день перевищує дозволену норму більше, ніж у половину. А саме – на 60 відсотків. 
Аби встановити такий факт, вчені запросили понад 29 тисяч учасників. І вони дійшли висновку, що кожні 300 мг холестерину можуть нести загрозу передчасній смерті та підвищити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.  Також експерти наполягають на тому, що їсти яйця найкраще термічно обробленими. Тому що вживання сирих яєць може бути не зовсім безпечним: це може сприяти зараженню хворобами. У сирому вигляді дозволяється їсти лише перепелині яйця.

Крім того, що потрібно дотримуватися правильної норми яєць на день, рекомендується чергувати смажені та варені яйця. Тому що в першому варіанті приготування міститься досить багато жиру.