Чому небезпечно їсти тільки один раз в день, розповіли експерти

Більшість людей їдять три рази на день, проте деякі помилково вважають, що одного прийому їжі достатньо. Багато харчуються так для того, щоб скинути вагу, але експерти запевняють, що це може привести до серйозних проблем.

Головна небезпека такого харчування полягає в тому, що організм не отримує з їжею достатню кількість корисних поживних речовин.
Переїдання

Єдиний прийом їжі за день з часом може привести до нападів переїдання, так як організму не вистачає енергії і різних елементів. Крім того, після тривалого почуття голоду люди починають перевищувати норму калорій в єдиний прийом їжі, тому вага не йде, а, навпаки, тільки збільшується.

Повільний метаболізм

Якщо людина не їсть довгий час, метаболізм сповільнюється, щоб утримувати в тілі енергію. А без повноцінного обміну речовин вага не буде йти.

Тіло переходить в “режим голодування”

Якщо людина їсть один раз в день, його тіло перемикається в “режим голодування”. В результаті організм буде зберігати все те, що споживає людина, перетворюючи це в жир для забезпечення тіла “паливом”.

Тіло починає “відключатися”

Поряд з уповільненням метаболізму і підвищеним почуттям голоду, в організмі падає рівень цукру в крові. Це призводить до занепаду сил, виснаження, випадання волосся, непереносимості холоду, а також проблем з серцем.