Чому небезпечно смажити червоне м’ясо: думка фахівця

Вчені з Австралії та Південної Кореї розповіли про те, чому небезпечно часто смажити червоне м’ясо. Корочка, що з’являється у процесі приготування, містить шкідливі білкові сполуки. Вони підвищують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, інсульту та інших хвороб.

Регулярне приготування червоного м’яса за високої температури призводить до накопичення в організмі шкідливих речовин. Білкові сполуки перешкоджають нормальній роботі клітин, розповідає один із експертів Пермал Део. Фахівці провели невеликий експеримент. Вони порівняли, як на організм людини впливає різне харчування. У першій дієті було багато червоного смаженого м’яса та зернових продуктів, у другій – молочні продукти, бобові, горіхи та варене біле м’ясо. 
Через 4 тижні вчені дійшли висновку, що харчування з великим вмістом смаженого червоного м’яса призводить до накопичення білкових сполук. Це небажаний наслідок для організму, тому що провокує захворювання. Якщо ж від смаженого м’яса відмовитися зовсім не можна, то дослідники рекомендують готувати його на повільному вогні.