Діабет 2 типу: кращий продукт на сніданок для контролю цукру в перебігу дня

Діабет 2 типу: сніданок, як всім нам часто говорять, є одним з найважливіших прийомів їжі протягом дня. Тим більше для діабетиків 2 типу, оскільки їх ранковий вибір їжі може сильно вплинути на рівень цукру в крові протягом дня. Що їсти вранці робити вранці, щоб сніданок допомагав підтримувати здоровий рівень цукру в крові? Рекомендації Американської кардіологічної асоціації.
Цукор в крові – основний вид цукру, який Ви отримуєте від їжі – постачає клітини організму енергією. Однак постійно високі рівні можуть викликати руйнування організму. Якщо у вас діабет 2 типу, ви схильні до високого рівня цукру в крові, тому що основна регулююча сила – вироблення інсуліну – порушена. Роблячи ці сніданки, ви можете підтримувати здоровий рівень цукру в крові протягом дня.

Каша (цільнозернова вівсянка, гречка) може допомогти регулювати рівень цукру в крові через високий вміст клітковини і низький глікемічний індекс. Це корисно для серця завдяки вмісту розчинної клітковини і тому факту, що вона може знизити рівень холестерину, що робить кашу кращим вибором для діабетиків 2 типу. Це допоможе знизити потребу в ін’єкціях інсуліну при вживанні в їжу замість інших багатих вуглеводами продуктів для сніданку.

Корисні цільнозернові варіанти включають хліб з насінням, сою і лляне насіння, які краще підходять для вашого діабету і здоров’я травної системи.

Солодка випічка, млинці і кекси – під забороною

Випічка, млинці або кекси не ідеальні, коли справа доходить до контролю рівня глюкози в крові вранці. Американська кардіологічна Асоціація (AHA) стверджує, що ці солодощі зазвичай готуються з очищених зерен і доданих цукрів, які можуть завдати серйозної шкоди діабетикам.

Що краще з зерен?

Доведено, що овес – найкращий сніданок для діабетиків. Овес покращує чутливість до інсуліну і є одним з найбільш корисних злаків на землі.

Дослідження показують, що овес має багато переваг для здоров’я, включаючи втрату ваги, зниження рівня цукру в крові та зниження ризику серцевих захворювань. Незважаючи на те, що це їжа з високим вмістом вуглеводів, людям з діабетом настійно рекомендується вибирати вранці овес.