Діти і вихованці: які несподівані фактори можуть призвести до серцевого нападу

Часом навіть найнезначніші на перший погляд звички можуть стати причиною розвитку хвороб серця. Що потрібно робити, щоб не допустити нападу?

Експерти назвали 5 несподіваних звичок, від яких пора відмовитися, щоб відновити здоров’я.

Занадто багато екранного часу
Постійне сидіння за комп’ютером або переглядом телевізора може привести до ожиріння. Те ж саме стосується і годин, витрачених на смартфон. Ожиріння – один з головних факторів ризику серцево-судинних захворювань, тому необхідно відмовитися від звички проводити вечори за переглядом кіно і зайнятися спортом.

Жити без вихованця

Згідно з численними дослідженнями, запевняють в американській асоціації серця, люди з вихованцями страждають від проблем з серцем набагато менше, ніж ті, у кого немає домашніх тварин. Це пов’язано з тим, що вихованці надають соціальну підтримку, їх присутність знімає стрес, а також дає відчуття щастя і благополуччя.

Розвід

Розірвання шлюбу часом викликає сильний стрес. У дослідженні говориться, що жінки, які пережили розлучення, більш схильні до хвороб серцево-судинної системи. Ще більшому ризику піддавалися ті, хто пройшов через кілька шлюборозлучних процесів.

Багато дітей

Діти – квіти життя, але часом навіть найніжніші квіточки стають кактусами. Однак не тільки стрес призводить до проблем з серцем. Виявилося, що жінки, які народили багато дітей, більш схильні до серцевого нападу, йдеться в дослідженні.