Дієтолог розповіла, чому смузі не приносять користі організму

Не всі продукти, які ми звикли вважати здоровими, є насправді такими. Таку заяву зробила нутріціолог із Австралії Сьюзі Баррел.

Так, фахівець розповіла, що у “правильних” продуктах є багато вуглеводів, цукру та калорій. Саме з цієї причини до вживання такої їжі потрібно підходити з усією відповідальністю та серйозністю.  Наприклад, якщо говорити про здорове харчування, то в нього не входять смузі, як ми звикли думати. Зазвичай їх роблять із йогурту, горіхів та фруктів. Але одна така порція може містити близько 800 калорій та 80 грамів цукру. Виходить, що порція смузі дорівнює повноцінному прийому їжі. 
Багато цукру також можна знайти і в сухофруктах. Нутриціолог заявила, що свіжі фрукти набагато корисніші для організму.  “Корисний” бурий та коричневий рис також є калорійним. В одній склянці міститься близько 40 г вуглеводів, що можна порівняти з кількома шматочками білого хліба.  Крім того, експерт додала, що домашні запечені чіпси корисніші за магазинні, оскільки в їхньому складі менше калорій, цукру і жирів. 

“Однак жодної поживної цінності в них теж немає. При цьому ти можеш з’їсти за один раз кілька таких пакетиків, що навряд чи вийде зі смаженими чіпсами”, – резюмувала нутріціолог.