Дієтолог розвіяв найпопулярніші міфи про метаболізм

Швидкий обмін речовин сприяє хорошому травленню та відсутності зайвих кілограмів. Саме тому коли питання стосується метаболізму, то з’являється величезна кількість хибних переконань. Дієтолог Андрій Невський перерахував найпоширеніші міфи про обмін речовин.

Всім добре відомо, що щодня потрібно випивати щонайменше 1,5 літра води. І це справді так, лише фахівець акцентує увагу на тому, що пити рідину потрібно небагато, а в достатній кількості, і зовсім не завжди йдеться лише про чисту воду. 
Переконання, що їсти потрібно часто, але маленькими порціями, теж не зовсім вірним. Дієтолог каже, що людям, які не мають проблем із роботою шлунково-кишкового тракту, зовсім необов’язково дотримуватися такого раціону. Тим більше, що часті прийоми їжі та перекушування можуть погано позначитися на чутливості тканин до інсуліну. 

Невський резюмує, що сповільнений обмін речовин не означає, що людина не зможе скинути зайву вагу. Тут важливо думати про бажаний результат, який обов’язково буде, якщо дуже цього захотіти.