Дієтологи назвали 9 причин вживати банани для схуднення

Американські дієтологи вважають, що банани занадто недооцінені в дієтології, оскільки мають погану репутацію через високий вміст вуглеводів. За словами профільних фахівців, є як мінімум 9 причин вживати цей “суперпродукт” для схуднення.

За словами лікаря, особливо корисні для схуднення зелені банани. Вони зміцнюють кишечник і дарують енергію. Такі фрукти можуть бути прекрасним джерелом корисного для шлунково-кишкового тракту і стійкого до пребіотиків крохмалю. Банани допомагають підтримувати відчуття ситості і роблять клітини більш чутливими до інсуліну. В такому випадку вони перешкоджають накопиченню жиру. Банани містять велику кількість клітковини, яка допомагає людині довше залишатися ситим, що призводить до меншого накопичення калорій протягом дня. При цьому слід враховувати-цей фрукт занадто солодкий, щоб готувати з нього десерти. Його потрібно застосовувати в якості заміни солодощів. Ще один величезний плюс бананів полягає в тому, що вони допомагають при переїданні.
“Банани повні розчинної клітковини, пектину і резистентного крохмалю, які знижують апетит і підсилюють відчуття ситості після його прийому. Вони відносно низькокалорійні, але містять велику кількість клітковини, яка дає відчуття ситості, що допомагає приборкати тягу до їжі і запобігає переїдання”, – пояснила Меган Берд з Oregon Dietitian.

Ще одна важлива причина для вживання бананів полягає в тому, що вони сприяють зниженню рівня цукру в крові. За словами дієтологів, ці фрукти покращують чутливість до інсуліну, а це допомагає організму більш ефективно переробляти глюкозу, тим самим знижуючи вагу. Крім цього, банани сприяють швидкому засипанню. Як пояснили експерти, плоди містять мелатонін. Це природна хімічна речовина, що відповідає за міцний сон, яке істотно покращує якість нічного відпочинку. Крім того фрукти корисні при тренуваннях.

“Ваші тренування можуть бути більш ефективними завдяки меншій кількості м’язових судом. М’язові судоми можуть бути пов’язані з дисбалансом електролітів, особливо через калію, а банани багаті цією поживною речовиною»,-пояснили експерти.

Крім цього, в бананах мало калорій, але вони багаті поживними речовинами. У них міститься багато калію і магнію, які благотворно впливають на стан здоров’я. Ще один величезний плюс вживання бананів – вони допомагають запобігти здуття живота. За словами дієтологів, цей фрукт не знижує вагу безпосередньо, але дозволяє ефективно контролювати апетит і запобігає метеоризм. До того ж банани є прекрасною заміною обробленого цукру.