Дієтологи назвали три популярні продукти, які руйнують тіло

Якщо ви прагнете підтримувати відмінну форму і залишатися здоровою людиною, важливо приділяти велику увагу харчуванню. Команда з декількох дієтологів розповіла, від яких продуктів краще відмовитися, якщо не хочете зруйнувати своє тіло.

Пластівці на сніданок

Цей пункт може багатьох здивувати. Багатьом пластівці представляються варіантом хорошого і корисного сніданку. Однак, за словами дієтолога Алісії Галвін, в більшості таких продуктів присутній цукор, штучні підсолоджувачі і барвники.




“Звичайна порція може містити до 12 грамів цукру, що становить приблизно одну столову ложку цукрового піску”, – зазначає Галвін. “А що стосується білка і клітковини? Всього близько двох грамів кожного в залежності від марки».

Галвін радить прочитати етикетку, перш ніж купувати велику коробку. Переконайтеся, що кількість цукру там мінімально, а ось клітковини і білка досить.

Фруктові соки і смузі

Фруктовий сік, смузі в пляшках або навіть підсолоджений чай з льодом, можуть бути настільки ж шкідливими, як і газовані напої. І потенційні негативні ефекти виходять далеко за рамки карієсу і збільшення ваги.

За словами дієтолога Діани Гарігліо-Клелланд, існує зв’язок між вживанням солодких напоїв і ризиком серцево-судинних захворювань, що підвищує ймовірність серцевого нападу та інсульту.

М’ясо на грилі

Вже приготувалися до сезону шашликів? Можливо варто переглянути підхід до відпочинку на природі. М’ясо, приготоване на грилі при високій температурі, може бути джерелом поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАУ) і гетероциклічних амінів (ГКА), які вважаються потенційними канцерогенами.

За словами дієтолога і доктора Холлі Кламер, звести до мінімуму збиток можна декількома способами: вибирайте більш пісне м’ясо, яке вимагає меншого часу приготування.

“Перш ніж викладати м’ясо на гриль, як слід його замаринуйте. Маринад виступає в ролі додаткового захисного шару, а також скорочує час приготування», – підкреслює Кламер.