Дієтологи розповіли, як впливає на здоров’я людини вживання одного огірка в день

Дієтологи розповіли про корисні властивості вживання огірків. За словами експертів, овоч має негативну калорійність, і його рекомендується додавати в раціон людям, які бажають позбутися зайвої ваги.

До складу огірків входить 95% води, а решта 5% – це клітковина. Також овоч збагачений тартроновою кислотою, що перешкоджає формуванню жиру. У шкірці огірка досить багато корисних речовин, серед яких вітамін К, А, С, вітаміни групи В.також продукт збагачений залізом, калієм, фосфором, міддю і магнієм.
Овоч рекомендується вживати людям, які хворіють на цукровий діабет і схильним до повноти. Пулок Мукерджі, який представляє університет Джадавпер (Індія), повідомив, що завдяки насиченому мінеральному складу огірок допомагає зменшувати показники цукру в крові, очищати судини і виводити надлишки жиру з організму. Огірковий сік містить натуральну кислоту, що поліпшує склад крові і позбавляє від холестеринових бляшок.

Для підвищення функціонування органів травлення і нормалізації мікрофлори кишечника огірки необхідно їсти кожен день. Вживання овоча сприяє виробленню серотоніну. З цієї причини медики радять додати його в раціон при апатії, втоми і навіть депресії. Вживання огірків здатне зробити людину бадьорим і енергійним.

Продукт також відмінно впливає на шкіру. Якщо додати в раціон харчування хоча б один огірок, то можна позбутися від висипань, почервоніння, сухості і лущення. Стан шкіри поліпшується, і зовнішній вигляд стає свіже. Калій, що входить до складу овоча, бореться набряками, покращує артеріальний тиск і допомагає нормалізувати серцевий ритм. Також при додаванні продукту в раціон можна очистити майже від дрібних каменів і піску.

При цьому огірок також має протипоказання. Якщо мають хвороби шлунково-кишкового тракту, то продукт краще виключити з раціону.