Дієтологи розповіли, яка їжа піднімає настрій

Мексиканські вчені розповіли про продукти, які допоможуть бути не лише здоровим, а й щасливим.

У ході дослідження було проаналізовано 1700 хімічних речовин із багатьох популярних продуктів. Експериментаторам вдалося з’ясувати, що деякі з них за своїм хімічним складом схожі з речовинами, що входять до складу антидепресантів, що широко використовуються. Яйця. 
Доведено, що вживання яєць робить людину добрішою. Яйця містять триптофан, з якого утворюється серотонін, відповідальний за підвищення настрою.  Сьомга.  Вживання м’яса сьомги знімає напругу, покращує настрій та допомагає у боротьбі з депресією. Завдяки своїм корисним властивостям риба знімає нервову напругу та допомагає відновити працездатність мозку. Зерновий хліб.

Цей продукт можна назвати природним антидепресантом. Гіркий шоколад. Чудовий природний антидепресант. Какао, що міститься в шоколаді, сприяє виділенню серотоніну, що покращує настрій.

Свіжі та заморожені ягоди. Вони містять антиоксиданти, що підвищують стійкість до стресу. Вони багато вітаміну C, який послаблює відчуття тривоги. Червоне м’ясо. Результати недавніх досліджень показали, що червоне м’ясо значно покращує настрій, а відмова від нього подвоює ризик депресії.