Дієтологи з Японії назвали п’ять корисних властивостей кави

Дослідження показали, що кава містить речовини, що зупиняють зростання різних типів раку простати. Також з’ясувалося, що кава захищає від хвороб Альцгеймера.  

Дослідження показало: при вживанні 3 чашок кави щодня ймовірність розвитку Альцгеймера знижується на 65 %. Крім цього, всупереч поширеній думці, кава підтримує здоров’я серця.
Вченими з Гарвардської школи громадського здоров’я, Національного університету Сінгапуру та Жіночої лікарні Брігхема було здійснено масштабне дослідження, результати якого доводять: серед любителів кави хвороби серця трапляються рідше. Люди, які щодня випивають від 3 до 5 чашок кави, страждають від захворювань серця майже втричі рідше за тих, хто віддає перевагу іншим напоям.

Нагадаємо,  в одному попередньому дослідженні групи американських учених, в якому брало участь 40 000 дорослих, було зазначено, що вживання понад чотирьох чашок кави на день насправді може негативно вплинути на тривалість життя. Тод Зонтаг, доктор медицини з Орландо зазначає, що вживання великої кількості кави може спричинити безсоння, а також проблеми із серцем.   Експерт запевняє, що вживання дуже великої кількості цукру може призвести до передчасної смерті.

І ні, це не через ожиріння або збільшення ваги, а через те, що цукор викликає зневоднення, що згодом призводить до підвищення рівня цукру в крові. Якщо його не контролювати, зростає ризик отримати діабет. В одному дослідженні, опублікованому журналом Longevity & Healthspan, йдеться про те, що кофеїн дійсно може допомогти продовжити тривалість життя, покращити ваше здоров’я.