Дієтологиня назвала продукти, які поліпшують здоров’я чоловіків

Щоб поліпшити здоров’я, чоловікам варто включити в свій раціон продукти, що підтримують синтез тестостерону в організмі. Детальніше про це розповіла дієтологиня.

За її словами, харчування чоловіків має відрізнятися від жіночого. Справа в метаболічних особливостях. Лікар додала, що мускулатура у сильної статі більш розвинена, тому для підтримки м’язової маси потрібно щодня вживати білкову їжу.
“Синтез основного чоловічого гормону, тестостерону, залежить від складу і якості споживаної їжі”, – розповіла експертка.

Білком організм сильної статі забезпечать червоне м’ясо і м’ясо птиці, гранат і мідії, зазначила дієтологиня. Також підтримувати тестостерон на потрібному рівні допоможуть рослинні олії, горіхи і авокадо, паростки пшениці.

За словами лікаря, в цих продуктах містяться поліненасичені жирні кислоти. Важливу роль для чоловічого здоров’я відіграють цинк і селен, підкреслила вона. У числі продуктів, багатих цими елементами, лікарка назвала часник, злаки, капусту, банани, морепродукти та імбир.