Ефективний метод, який позбавить виразок у роті: думка фахівця

Напевно, більшість людей стикалися з проблемою афтозних виразок у роті. Маленькі, біло-жовті, дратівливі вони викликали дискомфорт, заважаючи нормально жувати їжу. Дантист Горан Баїч дав кілька рекомендацій, які допоможуть позбутися їх набагато швидше.

Ці болючі пухирі приносять із собою багато клопотів і хворобливих відчуттів, тому важливо знайти спосіб, який допоможе вирішити цю проблему. Фахівець радить запастися куркумою чи коріандром, тому що ці продукти прискорять зникнення афтозних виразок на язику, внутрішній стороні щік чи губ.  Необхідно куркуму змішати з медом, а потім нанести суміш на необхідні ділянки, залишивши на чверть години.
Таку нескладну дію має антибактеріальний ефект, пояснює лікар. Також можна довести листя та насіння коріандру до кипіння, а потім полоскати порожнину рота цим розчином протягом 3 хвилин.  Горан Байич розповідає, що афтозні виразки можуть з’явитися через слабку імунну систему, постійні стреси та механічні пошкодження порожнини рота при чищенні зубів.

Наприклад, ви випадково могли завдати незначної травми, коли чистили зуби.  Також експерт додав, що в більшості випадків, афтозні виразки гояться самостійно протягом тижня. А якщо цього не відбувається, то потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем.