Експерти розповіли, як впоратись з метеочутливістю

Багато людей у міжсезоння відчувають погіршення самопочуття. Деякі звички допоможуть впоратись з неприємними симптомами

Експерти рекомендують не нехтувати фізичною активністю. При цьому гарною альтернативою спортзалу юуде коригування звичного способу життя. Наприклад, можна відмовитися від використання ліфта і робити покупки в більш віддаленому магазині. Відмінною фізкультурою стане прибирання, з танцями або активними рухами. Такими нехитрими способами можна не тільки забезпечити помірні фізичні навантаження, а й позбутися від зайвого стресу, який також не є корисним для метеочутливих людей.
Ще одним важливим моментом є харчування. У раціон слід додати продукти з високим вмістом калію, магнію і кальцію. Так, в раціоні повинні бути присутніми м’ясо, риба, сезонні овочі, картопля в мундирі, листові овочі, молочна продукція, каші, ягоди, насіння, курага і банани. Також рекомендується скоротити кількість кави, чаю і солі.

Крім того, обов’язково слід відстежувати артеріальний тиск. Таким чином, у метеочутливих людей буде розуміння залежності самопочуття від конкретної погоди, що допоможе правильно приготуватися до її змін.