Експерти з’ясували, які продукти знижують ризик розвитку раку

Як виявилося, вживання часнику, цибулі та цибулі-пореї знижує ризик розвитку пухлини в товстій кишці. І це не рецепти народної медицини, а доведений вченими факт

Китайські фахівці в ході тривалих досліджень дійшли висновку, що вживання часнику, цибулі та цибулі-порею може знизити ризик розвитку колоректального раку.
Свої висновки дослідники опублікували в Азіатсько-Тихоокеанському журналі клінічної онкології.

У ході своєї роботи фахівці співвіднесли дані 833 пацієнтів, які страждають від колоректального раку, та 833 здорових людей за віком, статтю та місцем проживання. Учасників дослідження періодично опитували про раціон та частоту прийомів їжі.

Експерти виявили, що ймовірність розвитку колоректального раку була на 79% нижчою у дорослих, які споживали велику кількість цибулі, порівняно з тими, хто споживав її у відносно меншій кількості.

Вчені дійшли висновку, що в часнику, цибулі і цибулі-пореї містяться сполуки, які можуть допомогти знизити ризик розвитку злоякісної пухлини в товстій кишці. У зв’язку з цим вчені рекомендують якнайчастіше включати до свого раціону ці продукти за відсутності протипоказань.