Ендокринолог розповіла, як не стати жертвою ожиріння

Якщо вірити статистиці, то кожна четверта жінка та кожен сьомий чоловік стикаються із проблемою зайвої ваги. Ендокринолог Альона Ітінсон поділилася, як не стати жертвою ожиріння.

Ожиріння може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям: діабет, безпліддя, порушена робота серцево-судинної системи. Головний позаштатний ендокринолог комітету охорони здоров’я Олена Ітінсон розповіла про важливі правила, які не варто нехтувати. Перше, що потрібно зробити – з’ясувати індекс маси тіла: співвідношення ваги до квадрата показника зростання. І якщо коефіцієнт виявиться більшим за 25, то це вже говорить про наявність проблеми.
Ще важливим є об’єм талії: для чоловіка норма – не більше 94 см, а для жінок – не більше 80 см.  Фахівець упевнена, що досить часто люди стикаються з такою проблемою, бо вони мають порушений правильний режим харчування. Наприклад, коли людина не снідає, то ввечері вона отримує основний потік калорій.

Це загрожує безсонними ночами та відсутністю апетиту вранці.  Окрім цього Альона радить переглянути свій щоденний раціон харчування, оскільки те, що ми їмо впливає на наше самопочуття та зовнішній вигляд. Якщо підкоригувати харчування та схуднути на 10-15%, то вже будуть помітні покращення.