Кардіолог розповіла про продовження життя напою: Краще за будь-яку каву і чай

Кардіолог Ольга Бокерія пояснила, чому щодня п’є вранці воду з лимоном.

За словами фахівця, не варто боятися лимонної кислоти у м’якоті лимона. Справа в тому, що багато хто при підвищеній кислотності або при ураженні шлунково-кишкового тракту побоюються посилення стану через лимон.

“Насправді, лимон зазнає перетворення при потраплянні в організм, він робить склад нашого внутрішнього середовища більш лужним”, – зазначила кардіолог.
Фахівець уточнила, що ця особливість лимона дозволяє впоратися зі шлунково-кишковими захворюваннями, зменшуючи їхні симптоми. Також продукт сприяє покращенню обміну речовин та активізує роботу кишечника.

Важливий момент: якщо у вас є хронічні захворювання, то зміни своєї дієти потрібно обов’язково узгоджувати з лікарем.

Рані кардіолог, кандидат медичних наук Ганна Кореневич розповіла про особливий вплив на організм алкоголю, наголосивши, що величезне значення має дозування. За її словами, якщо людина випиває більше келиха червоного сухого вина, то це вже шкодить йому. У плані згубного впливу на організм лікар особливо виділила пиво, зазначивши, що у пінному напої міститься кобальт, надлишок якого перевантажує серце. Крім того, пиво насичує кров вуглекислим газом, що провокує варикозне розширення вен.

“І те, чим пиво зазвичай закушують, це теж, як правило, зовсім не ті продукти, які корисні”, – сказала Ганна Кореневич.