Комаровський розповів, чи варто давати дітям солодощі

Діти дуже люблять різні солодощі, але цукор у великій кількості здатний нашкодити організму, тому батьки всіляко намагаються обмежити їх у раціоні малюків. Лікар-педіатр Євген Комаровський пояснив, як мотивувати дитину на правильне харчування і в яких випадках її можна потішити солодощами.

Педіатр вважає, що багато батьків роблять неправильно, коли обіцяють дітям дати солодощі тільки після їди. У таких випадках, щоб отримати бажане, дитина змушена є через силу.  Комаровський рекомендує пропонувати дітям солодке не після ситного сніданку чи обіду, а після активних фізичних навантажень.
Але варто обмежити шоколад, тістечка та цукерки в тому випадку, якщо вони призводять до набору зайвої ваги, погіршують апетит або викликають алергічну реакцію. Якщо ж жодних негативних наслідків після вживання солодкого немає, його можна давати дітям (у розумних кількостях).

Комаровський лише зазначив, що до року дитині не варто давати різні солодощі, тому що її система травлення не до кінця сформована, тому цукор може викликати проблеми з кишечником.