Лікар назвала спосіб уникнути головного болю в похмуру погоду

Доцент кафедри хвороб очей Національного медико-хірургічного центру ім. Н.І. Пирогова, кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії Ірина Лещенко розповіла про спосіб, який допомагає впоратися з головним болем у похмуру погоду .

В інтерв’ю фахівець розповіла, що рівень освітлення у похмурі дні різко знижується, що негативно позначається на очах. У зв’язку з цим причиною головного болю може стати нестача світла в приміщенні.
«Ознаки втоми очей у всіх свої, у мене, наприклад, з’являється сонливість. Тобто спати хочуть очі, а не голова: коли лягаєш, вони закриваються, а мозок продовжує активно працювати. Втомлені очі постійно хочеться терти, чухати. Ще може виникнути біль в очах чи голові», — розповіла Лещенко.

Офтальмолог порадила частіше включати світло у похмуру погоду, орієнтуючись на потреби, а не на добу . Вона також наголосила на важливості створення на робочому місці правильного освітлення. Навіть о 10 чи 12 годині дня, за її словами, люди включають штучне освітлення для того, щоб було комфортніше очам.

Як зазначила Лещенко, комп’ютер або гаджети мають підсвічування, проте це не означає, що очі не втомлюються.