Лікар назвав кашу, яка робить кров густою: Їмо постійно

Густа кров – це з одного боку тривожний симптом, що вказує на вже існуючі порушення в організмі, з іншого – провісник низки захворювань. Нормалізувати стан крові допоможе правильне збалансоване харчування, пише токсиколог, професор, Академік ЄАЄН (місто Ганновер, Німеччина) Михайло Кутушов, відзначаючи, що організм закисляється, а кров, у свою чергу, стає густішим через недостатнє вироблення необхідних ферментів органами травлення.
Занадто густа кров набагато гірше рухається судинами, створюючи додаткове навантаження на серце і провокуючи виникнення тромбів у кровоносних судинах.

До списку продуктів, що згущують кров, потрапили алкоголь, цукор, глід, жирне м’ясо, консерви, копченості, газовані напої, банани, картопля, а також гречка.

При густій ​​крові важливо прибрати цукор.

“Через цукор підвищується рівень глюкози в крові і зростає вироблення ліпідних сполук. Це підвищує в’язкість крові, збільшує ризик тромбозу”, – попередив Кутушов.

Лікар порадив включити до раціону продукти, в яких присутні антикоагулянти. Це імбир, цибуля, часник, насіння соняшнику та гарбуза, сік алое, буряк, ягоди (будь-які), гранат, лимон та апельсин.

“Також кров стає густішою при нестачі білків і амінокислот, тому в раціоні обов’язково має бути м’ясо (нежирні сорти, індичка або курка), риба (морська), молочні продукти та яйця”, – сказав професор.