Лікар назвав продукт на столі, що викликає загибель ракових клітин

Токсиколог, професор, Академік ЄАН (місто Ганновер, Німеччина) Михайло Кутушов розповів, як насправді впливає на організм вживання гранату та соку на його основі. Як пояснив фахівець, доведено протизапальну властивість гранатів та його здатність уповільнювати розмноження ракових клітин.

“А в деяких випадках навіть викликати їхню загибель”, – зазначив Михайло Кутушов, також вказавши на те, що продукт допомагає у боротьбі з артритом та болями у суглобах.
Так, дослідники дійшли висновку, що екстракт гранату здатний блокувати ферменти, що спричиняють пошкодження суглобів при остеоартриті.

“Фітокомпоненти в гранаті мають протизапальні властивості, є сенс говорити, що ці плоди корисні при лікуванні артритів”, – вважає професор.

Також лікар відзначив особливу користь граната для серцево-судинної системи (у гранаті міститься 15 амінокислот, п’ять із яких незамінні). За його словами, якщо випивати протягом двох тижнів по 150 мл натурального соку, то можна спостерігати зниження рівня холестерину та тригліцеридів.

“Варто пам’ятати, що гранатовий сік – дуже кислий продукт, і з цієї причини він категорично не підходить людям з виразкою шлунка та підвищеною кислотністю”, – підкреслив Михайло Кутушов.