Лікар перерахувала продукти, які не можна їсти на вечерю

Мабуть, усі чули про те, що вечеря має бути поживною та легкою, тому з вечірнього прийому їжі потрібно виключити “важкі” продукти. Дієтолог Наталія Круглова розповіла, чому це так важливо для здоров’я.

Лікар наголосила, що вечеряти необхідно продуктами, які не навантажуватимуть травну систему. І насамперед, варто відмовитися від напівфабрикатів, жирної їжі та фастфуду. Також з вечірнього прийому їжі слід виключити свинину, баранину та яловичину, тому що таке м’ясо перетравлюється близько 5 годин.
Така їжа вважається важкою для шлунка, вона не дасть можливості організму відпочити за ніч, тому що його енергія витрачається на її перетравлення. Людям, які стежать за своєю фігурою, не варто вечеряти картоплею, макаронами та продуктами, що містять багато калорій та мало клітковини.

Також необхідно виключити випічку та солодощі, краще віддати перевагу фруктам.  Щоб уранці не виникло набряків, з вечірнього раціону потрібно виключити різні соління – вони стимулюють апетит та затримують рідину в організмі.  Дієтолог радить вечеряти морепродуктами, нежирними сортами сиру, рослинною їжею, а також курячим м’ясом.