Лікар перерахував продукти, що «отруюють» кишечник

Кишечник є одним із найважливіших органів, тому його варто берегти і “радувати” правильними продуктами. Німецький лікар-терапевт Томас Фрілінг розповів, що варто виключити з раціону, щоб захистити кишечник від серйозних проблем.

Насамперед фахівець рекомендує відмовитися від ковбасних виробів, зокрема копчених, тому що вони містять нітрити, які при попаданні в травний тракт можуть перетворитися на канцерогенні нітрозаміни. Такі продукти негативно впливають на бактеріальну флору та значно збільшують ризик розвитку раку кишечника. 
Також за словами терапевта, цей орган серйозно страждає через вживання великої кількості червоного м’яса, адже в ньому багато насичених жирів, солі та нітратів. На тиждень рекомендується вживати трохи більше 500 р продукту.  Німецький медик розповів, що кишечник “отруюють” і високі дози цукру. Вони витісняють корисні бактерії з організму, сприяючи зростанню шкідливих.  Ще до списку продуктів, які погано впливають на кишечник, потрапляють “погані” жири, що містяться в майонезі, маргарині, вершковому маслі, тому їх варто мінімізувати у своєму раціоні. 

Натомість своє меню необхідно збагатити клітковиною, яка міститься в овочах, фруктах, горіхах, бобових, насінні та інших продуктах. Завдяки їй організм швидше очищається від токсинів та важких металів, а в кишечнику знижується кількість шкідливих бактерій.