Лікар пояснив, як почати худнути: Пийте вранці замість кави

Доведено, що спалювати калорії можна незалежно від того, чи ви біжите марафон або спите у своєму ліжку. Як змусити організм активніше спалювати жири в період низької фізичної активності, розповів лікар Крістоффер Йонер.

“Замість того, щоб пити каву вранці, віддайте перевагу зеленому чаю. Це найкорисніший напій, який можна пити протягом дня. Пов’язано це з тим, що зелений чай містить антиоксиданти катехіни, які покращують швидкість метаболізму. В результаті ви спалюєте більше калорій , навіть коли у стані спокою”, – передає видання.
Крім того, десятки досліджень показали, що спалювати зайві калорії допомагає вживати звичайну воду. Як показав експеримент із добровольцями, лише 500 мілілітрів води збільшує швидкість метаболізму на 30 відсотків.

Також люди часто плутають спрагу з голодом. При вживанні достатньої кількості води знижується можливість наїсти протягом дня зайві калорії, періодично перекушуючи.

Поділилися фахівці та несподіваною порадою, порадивши всім, хто планує схуднути, привчити себе тримати поставу.

“Підтримка хорошої постави еквівалентно серйозному тренуванню м’язів, яке також допомагає спалювати жир”, – зазначають дослідники, пояснюючи, що для цього “слід випрямити спину, напружити прес, відтягнути шию і плечі назад, щоб хребет склав пряму лінію”.