Лікар розповіла про користь щоденного келиха шампанського

Про корисні властивості шампанського відомо давно. Численні дослідження доводять, що цей ігристий напій позитивно впливає на серце, знімає стрес та нервову напругу. Лікар-дієтолог Арина Смолова розповіла про те, чим ще корисне шампанське і яка його добова доза.

Фахівець зазначила, що ігристий напій багатий на корисні речовини, які уповільнюють процеси погіршення пам’яті та інших когнітивних функцій. Один келих шампанського в день здатний призупинити розвиток недоумства та хвороба Альцгеймера (захворювання при якому відбувається руйнування здатності мислити, – прим. авт.)
Дієтолог зазначила, що рожеві та червоні сорти напою містять потужні антиоксиданти, які підтримують роботу організму, зміцнюючи імунітет та захищаючи його від виникнення серйозних хвороб, зокрема раку. Також шампанське в помірних дозах позитивно впливає на серцево-судинну систему, знижуючи рівень поганого холестерину в крові. 

Експерт рекомендує вживати не більше одного келиха ігристого напою на день. Якщо нехтувати цим правилом і не контролювати кількість випитого, то можуть початися проблеми з печінкою та репродуктивною функцією.