Лікарі назвали безпечну дозу солі для людини

Про користь чи шкоду солі ведуться нескінченні суперечки. Вона здавна використовується як приправа. Колись її цінували на вагу золота, тож піти “не солоно хлібавши” означало зустріч гостя без належної поваги. Вона входить до складу різних страв, хоча багато хто переконаний, що її надмірна кількість шкідлива.

З іншого боку, певна кількість, близько 5 грамів, обов’язково має входити до раціону харчування. Сюди входить сіль, розчинена у різних продуктах: хлібі, сирі, ковбасі, оселедці. Медичні працівники Денверського університету повідомили про негативний вплив солі на органи людини, що призводить до небезпечних хвороб.
Серед наслідків надлишку солі в організмі фахівці відзначили неалкогольне ожиріння печінки. Люди, готуючи їжу, мало замислюються про шкоду спецій та солі на організм.

Вчені медики Денверського університету розкрили особливість солі та її вплив на печінку людини. Вони досліджували, чому сіль згубно впливає на органи. Експерименти, що проводилися на лабораторних гризунах, показали, що надлишок солі в організмі, що вживається з їжею, впливає на зростання жирових тканин у печінці.

Від цього з’являється ожиріння, резистентність до інсуліну та неалкогольна жирова хвороба печінки. Щоб уникнути таких недуг, фахівці наполегливо рекомендують обмежити вживання солі до шести грамів на день. Саме таку норму вважають безпечною для організму людини.