Лікарі назвали горіх, який вилікує діабет

У фісташках раціонально поєднуються кількість амінокислот та калорійність, вітамінів та корисних мінеральних речовин. У них міститься: мідь, марганець, фосфор та такі не менш важливі та корисні мікроелементи, як калій та магній.

Фенольні сполуки, що містяться в фісташках, зберігають молодість і здоров’я організму, захищаючи стінки клітин від руйнування вільними радикалами. Вони також сприяють зростанню та оновленню клітин.
Крім цього, у фісташках присутній вітамін Е, який має антиоксидантні здібності. Іспанські фахівці провели експеримент за участю 54 осіб і з’ясували, що фісташки можуть допомогти перемогти діабет другого типу, допомагаючи тримати рівень глюкози в нормі.

Фахівці спостерігали за хворими з предіабетом, які змогли схуднути та знизити рівень глюкози в крові суворо дотримуючись дієти. Щоденна калорійність була незмінною, але протягом 4 місяців випробувального лікування їм дозволили замінити частину меню 57 г фісташок на день.

Така зміна в меню не спричинила схуднення, однак рівень глюкози швидко і надовго знизився. У випробуваних також зменшилася кількість інсуліну в крові, а це означає, що клітини стали більш чутливими до цього гормону і змогли краще переробляти глюкозу в енергію, зазначили медики. Також фахівці відзначили зниження рівня “поганого” холестерину, таким чином, повним людям не варто боятися появи захворювань серцево-судинної системи.