Аутизм – патологія у розвитку дитини, коли він спостерігаються проблеми зі спілкуванням, і промовою.
Вчені змогли ще на крок просунутися у вивченні ролі алюмінію як нейротоксин. Спільними зусиллями вчених зі Стаффордшира та Лондона, Великобританія, було проведено дослідження, яке дозволяє стверджувати, що алюміній як екологічний токсин впливає на фактор розвитку та прояви аутизму.
Подібні дослідження проводилися раніше, проте в них вивчалася роль сполук алюмінію, як нейротоксину та імунного стимулятора, завдяки якому можуть бути на різних рівнях активовані аутоімунні реакції.
Слід згадати, що аутизм це патологія у розвитку дитини, коли до трьох років можуть виникнути проблеми зі спілкуванням, мовленням, і навіть розвинутися стереотипне поведінка. Дані ознаки відносяться до необхідних для встановлення діагнозу, проте найчастіше вони мають інші порушення. Вдруге виявляються проблеми емоційного плану, фобії, агресивність та аутоагресивність, різні розлади сну.
Дуже важливо розуміти, що є певний чинник неузгодженості щодо класифікації цієї недуги. Те, що зазвичай звикли називати аутизмом, в офіційній медицині називають синдромом Каннера. Є, однак, і легші форми, серед яких найвідомішими є синдром Ретта та Аспергера. Що пізніше виявляються описані симптоми, то менше інтелекту стосується патологія.
При деяких різновидах подібних розладів розумовий розвиток нерідко буває навіть вищим за середній. Яскравим прикладом є синдром Аспергера.