Лікарі назвали закуску, яка допоможе менше п’яніти

Дієтологи нагадують, що при вживанні алкогольних напоїв важливо правильно підібрати закуску, а під час новорічних свят це особливо актуально. Якщо ви хочете пити алкоголь і при цьому менше п’яніти, тоді варто поставити біля себе тарілку із звичайними грибами.

Лікар Марина Макіша зазначила, що гриби містять хітозан — природний полісахарид, який може нівелювати вплив алкоголю на організм і не має побічної дії. Можна сміливо сказати, що він діє як сорбент, запобігаючи всмоктування спирту в кров. Крім цього, у складі грибів багато фосфору, магнію, натрію, вітамінів А, В, С, D, які позитивно впливають на роботу всього організму.  Дієтолог також розповіла, що гриби досить важка їжа, тому не варто перед їжею ними зловживати.
Добова доза цього препарату становить 300 грам. А щоб мінімізувати шкоду алкогольних напоїв, достатньо буде і 150 грам. Намагайтеся дотримуватись добової дози, щоб не викликати проблеми зі шлунково-кишковим трактом. Нагадаємо, експерти розповіли, що білі гриби завдяки своєму багатому вітамінному складу, зміцнюють імунітет, покращують травлення, роботу головного мозку та серцево-судинної системи.