Лікарі розповіли, на що вказує біль у різних частинах голови

З головним болем, хоч раз стикалася кожна людина, адже вона може виникнути раптово і з різних причин. В одних людей може хворіти потилиця, в інших — віскі чи лоба. Лікарі розповіли, які проблеми зі здоров’ям може вказувати цей симптом.

Якщо біль голови турбує вкрай рідко, тоді переживати не варто, але, якщо щодня, тоді потрібно звернутися за допомогою до фахівця.
  • Віскі

Найчастіше у скроневій ділянці біль буває пульсуючим і давить. Вона може виникнути через класичну мігреню, спричинену стресом, недосипанням та іншими факторами. У таких випадках допоможе звичайне знеболювальне. Але є й інші причини, які можуть спричинити цей симптом: порушення мозкового кровообігу, сколіоз, кіфоз, грижа шийного хребця. У цих випадках не варто затягувати похід до лікаря.

  • Навколо голови

“Будинок” біль може з’явитися через сильний стрес або нервову напругу. Полегшити стан допоможе заспокійливий засіб та повноцінний відпочинок. 

  • Потилиця

Біль у потилиці може вказувати на проблеми з судинами, зокрема на високий чи знижений тиск. На її виникнення можуть вплинути різні фактори: зміна погоди, їда, фізичні навантаження тощо. У таких випадках виміряйте тиск і випийте таблетку, щоб його нормалізувати.

  • Лоб та верхня частина носа

Найчастіше біль у цих областях турбує, коли людина хворіє на простудні захворювання, тому що закладений ніс. У таких випадках варто приймати препарати (за рекомендацією лікаря), які полегшать стан, а також народні засоби для зміцнення імунітету.