Лікарі розповіли про неймовірну користь мигдалю

У раціоні харчування горіхи займають почесне місце, оскільки є джерелом багатьох вітамінів, антиоксидантів та інших цінних речовин. Особливу увагу експерти радять звернути на мигдаль. Чим же цей горіх такий корисний для організму?

При щоденному вживанні, за словами дослідників, мигдаль сприятливо впливає на роботу мозку, травної системи та загалом на показники здоров’я.
Він багатий на залізо (нормалізує нервову систему), вітамін Е (запобігає старінню), магній (покращує роботу мозку) та інші елементи, які сприяють правильній роботі організму.  Але, крім цього, вчені назвали його дивовижні властивості. Виявилося, що мигдаль швидко та ефективно бореться з метеоризмом (здуття живота). Справа в тому, що цей горіх містить багато білка, харчових волокон, калію, які незамінні для лікування різного роду харчових розладів. 

  Також до складу мигдалю входять ненасичені жирні кислоти, які знижують в організмі рівень поганого холестерину, захищаючи серцево-судинну систему від розвитку багатьох захворювань. Ще разом із клітковиною ці кислоти регулюють рівень глюкози в крові, запобігаючи розвитку діабету другого типу.