Лікарі розповіли як швидко повернути своє тіло після вагітності

Хочете повернути своє «довагітне» тіло, але не знаєте, з чого почати? Наші прості поради допоможуть вам швидко досягти поставленої мети. 

Ви читали книги про дітей, переглядали Інтернет і перегорнули всі можливі статті про те, як доглядати новонародженого. Ви були у свого лікаря на шеститижневому візиті після пологів та отримали “зелене світло”.
Ви і ваше маля вже потроху пристосовуєтеся до постійного режиму дня. Тепер настав час упорядковувати своє тіло, що зазвичай означає втрату кількох кілограмів. Питання полягає у тому, з чого ви починаєте? Ми підготували для вас справді здійсненну програму вправ, на яку ви зможете знайти час. Вам сподобається те, що ви незабаром побачите у дзеркалі!

Залишайтесь активною і більше рухайтесь!

Більшість новоспечених мам почуваються занадто втомленими та знесиленими, щоб навіть думати про фізичні вправи. Більшість жінок не готові до серйозних тренувань до шести тижнів після пологів (і довше у разі кесаревого розтину). Грудне вигодовування вражає кількістю калорій, що витрачаються: від 500 до 700 на день. Це означає, що багато жінок можуть збільшити розмір порції на вказану кількість калорій, але все одно швидко та безпечно худнути. Але майте на увазі, що як тільки ви припините грудне вигодовування або зменшите кількість годівлі, ваші потреби в калоріях різко впадуть.

Слідкуйте за своїм харчуванням!

Повністю відмовтеся від таких продуктів, як лимонад та чіпси, а також виключіть химерні дієти, які усувають цілі групи продуктів з раціону. Намагайтеся споживати достатню кількість білків, цільних зерен, свіжих фруктів та овочів, а також багато нежирних молочних продуктів. Щоб уникнути спокуси, тримайте лише поживні продукти під рукою. Також запасіться знежиреним молоком і йогуртом як закуски, оскільки дослідження показали, що кальцій з цих джерел допомагає в процесі втрати ваги. Деякі ідеї для смачних та здорових закусок: селера, морква та перець з нежирним соусом ранч; яйце та листя салату на хліб із цільного зерна; цільнозернові пластівці з знежиреним молоком; цільнозерновий хліб з горіховим маслом; яйця круто; яблука з мигдальним маслом; фруктові коктейлі.

Було показано, що сон допомагає впоратися із завданням втрати ваги, тому що ви не змушені споживати висококалорійні продукти із високим вмістом цукру для енергії. Режим дня новонародженої дитини та непостійні цикли сну можуть засмутити ваш метаболізм та ускладнити втрату ваги після вагітності.

Тому намагайтеся відпочивати разом із своїм малюком, відкладаючи домашню роботу на потім. Таким чином, ви зможете підтримувати свій енергетичний рівень та процес втрати ваги під контролем.