Лікарі розповіли, як відновити імунітет за дві хвилини

Людина може відновити свій імунітет лише за дві хвилини, з’ясували вчені. Все що для цього потрібно – приймати вранці холодний душ. Бадьорить холодний душ з ранку дуже корисний для імунної системи людини. Він надає енергії, сприяє концентрації уваги, тонізує м’язи та покращує апетит.

Як показало дослідження за участю добровольців, які приймали холодний душ вранці, такі люди приходили на роботу вчасно та в гарному настрої. Для того щоб побачити результат, душ необхідно приймати щодня протягом місяця. Також фахівці зазначили, що холодна вода не лише зміцнює імунітет, а й покращує самопочуття людини.
У тих, хто купається під холодною водою по дві хвилини, покращується кровообіг та обмін речовин. Крім того, під час такої процедури активується безліч клітин, через що температура тіла може підвищитись навіть більше, ніж від гарячої води. Занадто тривалі водні процедури під холодним душем шкідливі, оскільки тіло може переохолодитись, зазначили медики. А ось двохвилинне купання в холодній воді навпаки сприяє зміцненню здоров’я.