Лікарі розповіли, яке масло швидко знижує тиск

Лікарі з’ясували, що людям, які страждають на гіпертонію (підвищений тиск) варто вживати гарбузову олію, вона має цілу низку корисних властивостей, зокрема наводить показники тиску в норму.

Фахівці зазначили, що користь гарбузової олії полягає в її унікальному складі. У ньому багато вітамінів, ефірних олій, органічних кислот та потужних антиоксидантів, які покращують роботу всього організму, у тому числі і серцево-судинної системи.
Гарбузова олія очищає стінки судин від “поганого” холестерину, і загалом підтримує роботу серця. Для попередження високого артеріального тиску лікарі рекомендують приймати масло по 1 ст. л. через 2 години після вечері щодня протягом місяця.  Крім цього, гарбузова олія зміцнює імунну систему, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, а також корисно діє на органи зору.  При цьому фахівці попереджають, що цей продукт не слід вживати жінкам у становищі, людям, схильним до алергічних реакцій, а також тим, у кого діагностована жовчнокам’яна хвороба.

Але, слід пам’ятати, що якщо тиск підвищується регулярно, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.  Нагадаємо, лікарі рекомендують для профілактики гіпертонії , щоранку займатися фізичними вправами, хоча б по півгодини на день.