Лікарі вигадали, як лікувати переломи по-новому

Унікальний браслет здатний прискорити загоєння травм ноги та допомогти пацієнтам, які пройшли через хірургічне лікування переломів.

Девайс з нейром’язової електростимуляцією зменшує ступінь набряків кінцівок. Доступний за вартістю браслет, який відправляє електричні сигнали під шкіру, що стимулюють кровообіг, здатний прискорити загоєння травм ніг і допомогти пацієнтам, які готуються до хірургічних операцій через переломи кісточки.
Йдеться про девайс для м’язової електростимуляції, що зменшує ступінь набряків, через які процес загоєння ран збільшується, а ризик післяопераційних ускладнень зростає. До 66% пацієнтів, які зіткнулися з переломом кісточок, госпіталізуються до лікарень, іноді на дуже тривалий термін. Їм потрібне загоєння травм навколо місця перелому перед проведенням хірургічної операції.

Дослідження показали, що 75% пацієнтів, які використовують новий пристрій, що нагадують звичайний браслет для рук, пройшли через успішне лікування та через 12 днів повернулися додому.

Хірурги-ортопеди, які спостерігали за впливом даного препарату, зазначають, що пристрій необхідно вводити у стандартну медичну практику при переломах кісточок, оскільки він доказав свою ефективність. Прилад, що одержує енергію від батарейки, приклеюється до ноги трохи нижче коліна і відправляє електричні імпульси через малогомілковий нерв, що забезпечує рухливість і чутливість нижньої частини ноги.

В результаті ікорні м’язи активуються, вени здавлюються, а кровотік на місці травми збільшується. Це знижує рівень набряклості. Пристрій можна носити 24 години, після яких він дезактивується. Враховуючи великі витрати на перебування та лікування в умовах стаціонару, використання таких приладів є вкрай ефективним у лікуванні травм кінцівок.