Лікарі з Німеччини назвали можливі ознаки тромбозу

Говорячи про можливі ознаки тромбозу, лікарі з Німеччини порадили звертати увагу на болі в ногах, набряк щиколоток.

Для тромбозу характерно формування кров’яного згустку в судинному руслі. Сформований згусток може відірватися від зони прикріплення, переміститися в інші сегменти кровоносної системи, спровокувати раптову закупорку здорових судин, створивши стан, що загрожує життю людини. Фактором, що сприяє розвитку тромбозу, може бути порушення згортання крові. Крім того, формування тромбів пов’язано з процесами, що ушкоджують внутрішню судинну стінку (наприклад, атеросклерозом).
Можливі ознаки тромбозу були названа лікарями з Німеччини.

“Найчастіше зустрічається глибокий тромбоз вен, який супроводжується наступними симптомами: м’язові болі, біль в литках, судоми, зміна шкіри на ураженій ділянці, відчуття «гарячої ноги», набряк щиколоток”, – цитує джерело фахівців.

Також вони пояснили, що розвиток тромбозу може мати «тиху» форму і не проявляти себе аж до критичних станів: таким може стати смертельно небезпечна тромбоемболія легеневої артерії. Лікарі назвали можливі ознаки, властиві патології, – “утруднене дихання, задишка, проблеми з кровообігом аж до непритомності”.

Медики підкреслили: прояв даних симптомів вимагає негайного реагування – потрібно якомога швидше викликати швидку допомогу.