Лікарі з’ясували, як вилікувати застуду за 24 години

Шість кроків, які допоможуть застудженню одужати швидше, ніж звичайно.

Хоч раз не захворіти протягом року, а особливо, коли довкола тебе все чхають та кашляють – це справжня магія. Але, якщо ви не чарівник, тоді головне за перших ознак застуди вжити необхідних заходів і – вуа-ля, ви здорові!
Наступні шість кроків допоможуть не лише зміцнити імунітет, а й подолати гостру застуду протягом 24 годин.

  • Більше рідини! Дуже важливо пити досить чисту воду. Потрібно, щоб організм був добре зволожений. Навіть ця проста порада ефективно усуне багато симптомів.
  • Полоскання солоною водою. Додайте половину чайної ложки морської солі в склянку теплої води і полоскайте горло. Ця процедура заспокоює біль, змиває слиз.
  • Контрастний душ. Цей спосіб творить дива! Стимулює кровообіг і зменшує набряк у горлі та придаткових пазухах носа. Водяна пара, що утворюється, допомагає додатково промити носові пазухи. Важливо, щоб вода була справді холодною.
  • Чай з імбиром та куркумою. Куркумін відомий протизапальними та болезаспокійливими властивостями. Заваріть чай із двох цих коренів і пийте протягом дня.
  • Не їжте увечері. Організм використовує нічний відпочинок для відновлення та підзарядки своїх життєвих сил. Тому якщо поїли після 20 години, сили підуть на перетравлення їжі, а не на зцілення.
  • Збільште кількість годин сну до півночі. Якщо застудилися, слід лягти спати, наприклад, о 21 або о 22 годині. Як обіцяють експерти, ви помітите позитивний ефект від раннього відбою вже за кілька ночей.