Медики назвали 5 причин їсти вранці сало

Медики назвали 5 причин, які вказують на необхідність їсти вранці сало. Виявляється, цей продукт благотворно впливає на роботу всього організму.

У салі міститься маса корисних компонентів, в тому числі жиророзчинні вітаміни А, D, і Е і ненасичені жирні кислоти, що сприяють ліквідації холестеринових бляшок. При цьому порція продукту не повинна перевищувати 30 грамів. Сало добре поєднується з сирими овочами, приправленими рослинним маслом і натуральним оцтом. Така їжа наситить організм антиоксидантами.
Вживати сало медики рекомендують для вироблення жовчі і нормалізації роботи всієї травної системи. Крім цього, даний продукт оздоровлює судини. Більш того, сало покращує когнітивні здібності людини і позитивно впливає на концентрацію. До його складу входить ліцин, який очищає судини головного мозку.

Також сало зміцнює імунітет. Воно містить речовини, які беруть участь у розвитку необхідних для міцності клітинних мембран імунної системи. Також сало корисно вживати в якості перекусу. Воно набагато корисніше ковбасних виробів, пиріжків і булочок. Дарує енергію, але не містить вуглеводів, які сприяють набору зайвої маси.