Медики назвали п’ять корисних для здоров’я властивостей харчової соди

Медики розкрили п’ять корисних властивостей харчової соди. Як виявилося, за допомогою неї можна не тільки готувати їжу, але і покращувати здоров’я.

Сода має численні переваги і може використовуватися для поліпшення травлення або навіть позбавлення від неприємного запаху з рота.

1. Сода здатна поліпшити травлення, нейтралізуючи кислоту в шлунку і нормалізує баланс pH в організмі. Для цього потрібно додати кілька чайних ложок в невелику кількість води, а потім повільно випити отриманий розчин.
2. Засіб може знизити втому. Адже навіть спортсмени додають соду в свій раціон перед тренуваннями, що допомагає захистити від неприємних відчуттів присутності молочної кислоти в м’язах.

3. Харчова сода здатна запобігти свербіж шкіри, що виник через сонячного опіку, алергічної реакції або висипу. Для цього розчин засобу потрібно нанести на проблемну ділянку шкіри на кілька хвилин.

4. Для усунення неприємного запаху з рота необхідно включити в ранковий ритуал полоскання содовим розчином. Крім того, засіб має антибактеріальні властивості.

5. Сода захищає від грибкових інфекцій. Вона ефективна проти ряду різних груп грибків, включаючи дріжджі і цвіль, що особливо корисно при занесенні інфекції під нігті і шкіру людини.